KARTY PALIWOWE

Kompleksowe zaopatrzenie w drodze dzięki jednej karcie paliwowej

DKV Euro Service to lider na rynku kart paliwowo-serwisowych, oferujący przedsiębiorstwom bezpieczne bezgotówkowe zakupy w krajach całej Europy.

Dzięki karcie paliwowo-serwisowej DKV CARD oraz pakietowi usług dodatkowych, nasi klienci mają do dyspozycji pełen wachlarz produktów dostosowanych specjalnie do ich potrzeb. Zapewniamy dzięki temu najwyższy poziom zarządzania całą flotą w ramach prowadzonej działalności.

Umożliwiamy tankowanie po korzystnych cenach przy zachowaniu pełnej mobilności oraz efektywności pracy. DKV Euro Service to obecnie sieć ponad 70 000 punktów akceptacji zlokalizowanych w 42 krajach europejskich, co stanowi na obecną chwilę największą tego typu sieć usługową w całej branży.

Karta paliwowa dostępna już od jednego samochodu w firmie. Dostęp do hurtowych cen paliw – różnica od 0,2 – 0,4 zł na litrze.
Karta akceptowana w ponad 100 000 placówek w całej Europie (w tym ponad 7 000 stacji w Polsce)
Skorzystaj z wysokich rabatów już dziś!

Korzyści z posiadania kart paliwowych DKV:

Ponad 120 000 zadowolonych Klientów postawiło na kartę DKV CARD

Dzięki zakresom funkcjonalnym DKV CARD można łatwo i wygodnie zdefiniować paletę produktów obsługiwanych przez kartę paliwowousługową. W ten sposób możliwe jest korzystanie z wszystkich świadczeń serwisu DKV lub ograniczenie zakresu do zaopatrzenia w paliwo i smary oraz rozliczania opłat za korzystanie z dróg i przejazdy odcinkami płatnymi.

W sprawie wyceny usług oraz szczegółów oferty wypełnij i wyślij formularz:

Czas na Twoje benefity!

Sprawdź naszą ofertę.