Prywatna opieka medyczna coraz popularniejsza

Nie trzeba być wielkim odkrywcą, aby stwierdzić że Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) nie radzi sobie z efektywnym leczeniem pacjentów.

Dostęp do lekarzy specjalistów spędza pacjentom sen z powiek. Miesiące oczekiwań na wizytę do specjalisty lub oczekiwanie na rehabilitację, często uniemożliwiają skuteczne leczenie.

Prywatna opieka medyczna staje się jedynym kołem ratunkowym. Na szczęście wiodące sieci medyczne na coraz bardziej konkurencyjnym rynku bija się o pacjenta!

Szczególnie rozwija się oferta pakietów medycznych dla pracowników firm.. Nie mówimy już o dużych przedsiębiorstwach, ale nawet o firmach zatrudniających choćby 2 pracowników, aby uzyskać nielimitowaną opiekę medyczną w cenach już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie.

Bez skierowań do specjalisty, możesz umówić się na wizytę! W to jeszcze nie wierzy cała masa Klientów, natomiast to fakt. Dzwonisz i umawiasz wizytę w ciągu 1 minuty albo rezerwujesz wizytę online przez wygodną aplikację w telefonie.

Jeśli masz potrzebę, może umówić się choćby 100 razy w miesiącu do różnych specjalistów i nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów w danym zakresie abonamentowym!

Warto zastanowić się czy tego typu jakość już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie po prostu nie jest luksusem na jaki nas stać!

Po prostu sprawdź możliwości i zapytaj o ofertę: kontakt@benefitmed.pl

Share on facebook
Facebook